Oba prázdninové parky KonTiki a Toison d’Or  jsou situovány v zálivu Saint Tropez. Na jedné z nejkrásnějších pláží Azurového pobřeží středozemního moře, která se jmenuje "Plage de Pampalone".

Nachází se zde světově známe pláže jako například Nikky, Tahiti a nebo Moorea. Tyto nádherné bílé pláže s jemnm pískem se rozprostírají na 5 kilometrech. 

 

Velký ráj pro všechny, kteří mají rádi veškeré vodní sporty. Přímořská i zapadlá městečka Vás zvou k drobným nákupům nebo k procházkám či posezení v restauracích. Azurově křišťálová voda je ideální pro potápění, surfování, vodní lyžování, tryskové lyžování nebo plachtění. Můžete si zde také pronajmout motorové jachty.

 

Podél světově proslulé pláže najdete velké množství plážových klubů jako například "Club 55" i s lehátky a slunečníky k pronájmu. Zde si nejlépe vychutnáte nádherné slunce a atmosféru. Nechte se hýčkat lehkou francouzskou středomořskou kuchyní a sklenicí Rosé. Pokud hledáte odpočinek a klid, žádný problém! V okolí pobřeží najdete malé krásné přírodní pláže. Dostanete se na ně po úzkých idylických stezkách podél útesů.

 

Během letní sezóny Côte d'Azur nabízí setkání s mnoha umělci, návštěvy galerií, provensálskýh trhů a také širokou škálu turistických atrakcí jako jsou hudební festivaly, vernisáže a jachtařské závody.