Mobilhomes

V prázdninovém kempu KonTiki a Toison d’Or pronajímáme mobilní domy různého vybavení a velikosti. Oba kempy se nacházejí přímo u pláže "Plage de Pampelonne". Mobilní domy jsou vzdáleny od pláže od 100 do 400 m.

 

Kemp KonTiki a Toison d'Or má širokou nabídku sportovních aktivit. Nachází se zde tenisový kurt, multisportovní kurt, stolní tenis, aerobic, lukostřelba, škola potápění, pronájem jízdních i horských kol, kanoe, lodičky, stand-up paddles a mnoho dalšího.

 

Několik restaurací jak v kempu, tak i na pláži nabízí snídaně, obědy a večeře. Můžete si užít západ slunce a přitom si chodidly hrát s pískem. V kempu KonTiky se také nachází různé obchody jak s čerstvými potravinami, tak i s pečivem, pizzérií, čistírnou a kadeřnictvím. Můžete navštívit Tiki Spa, kde nabízí lekce fitness nebo welness. V obouch kempech je k dispozici stálé Wifi připojení.

 

Děti jsou zde vždy vítany! Během letní sezóny zde probíhají různé programy dle věkových kategorií - Tiki Kids / Tiki Teen. Jsou zde k dispozici trampolíny, dětský bazén, železnice a mhoho dalšího pro zábavu Vašich dětí. Všichni hosté si zde mohou vybrat skvělou zábavu jako jsou týdenní soutěže, zábavné animace na pláži (plážový volejbal a podobně) nebo večerní akce s hudbou a divadlem.

 

V okolí kempu KonTiki a Toison d’Or můžete nalézt další zábavu jako je jízda na koni neno golf. V okolí se nachází velký vodní park "Aqua Land", zábavní park "Riviera Park" a slavné kasino. Pokud cestujete bez auta najdete zde výborné spojení do všech turistických atrakcí v okolí kempů. Autobus TIKI nebo krásné tříkolky "tuk-tuk", které jsou vždy k dispozici pro cesty do mnoha destinací, jako jsou provensálské trhy a mnoho jiných v blízkém okolí. Také se zde pravidelné místní autobusové spojení do dalších městeček.

 

 

 

 

 

 

Meer informatie... = Další informace.

Mobilní dům Simon

Meer informatie...

Mobilni Dúm Jacques

Meer informatie...

Mobilní dům Knud

Meer informatie...